Öğlen yemekleri, özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için yoğun tempoda seyreden günlerin ortasında dinlenmek için bir durak, bir mola süreci olarak değerli anlardır. İstanbul’da çalışan ve okuyan kesimin akşam paydosuna kadar dinlenmek ve güzel vakit geçirmek için sahip olduğu en uzun vakit aralığı öğlen yemekleridir. Genellikle bireyler, bu vakti birlikte gün boyu çalıştıkları arkadaşlarıyla geçirmeyi tercih etmekte, yemek yemeseler bile bu anların tadını sıcak içecekler ve sohbet eşliğinde çıkarmaktadır. Arkabahçe, çalışanların ve öğrencilerin değerli öğlen vaktini daha güzel geçirmesi için ‘Bahçelievler’de açık büfe öğlen yemeği’ hizmeti sunmaktadır.

Günlük, ev yapımı yiyeceklerle hazırladığımız menümüz, ekonomik bütçeler için de uygun olarak hazırlanmıştır. Menü içerisinde çeşit çeşit sıcak ana yemekler, zeytinyağlılar, kızartmalar, börekler ve salatalar sunulmaktadır. İçecek olarak ise şerbet, ayran ve çay ikram edilmektedir.

‘Bahçelievler’de açık büfe öğlen yemeği’ servisi, yoğun tempolar için enerji kaynağınız olacak, sağlıklı ve temiz yiyecekler sizi zinde tutacak. Arkabahçe’nin samimi ve enerjik ortamında günün stresini üzerinizden atacaksınız.

Arkabahçe’nin sağlıklı ve hafif yiyeceklerinden oluşan açık büfe servisi ile sınırsız yemenin keyfine varın. Zengin menü içerisinden dilediğiniz kadar ekleme yapabilirsiniz. ‘Bahçelievler’de açık büfe öğlen yemeği’, özel olarak belirlenmiş yemek seçenekleri ile çalışmaya ve yoğun tempoya uygun, doğal ve enerji verici özelliktedir.

Yoğun kalabalık ve trafiği olan İstanbul gibi şehirlerde çalışanlar özellikle hafta içi günlerinde kahvaltı için zaman ayırmakta zorlanırlar. Bu gibi durumlarda öğle yemeğinin önemi artmaktadır. Şehir yaşantılarında ‘fastfood’ tarzı yemek kültürü temelinde bu yüzden ortaya çıkmış ve alışkanlık haline gelmiştir. Yoğun tempo şehir hayatı içinde yemek için zaman kalmadığını düşünenler, hızlıca öğünleri geçiştirmeyi çare olarak görürler. Bunda hızlıca çoğalan ve yayılan ‘fastfood’ işletmelerinin de payını küçümsemeyelim. Öğle yemeği molasının bir kısmı hızlıca atıştırmaya giderken bir kısmı da genellikle stres atmak ve dinlenmek için yapılan aktivitelere ayrılmaktadır. arkabahçe olarak ezberleri bozmak, size hem sağlıklı beslenebileceğiniz hem de kahvenizi yudumlarken eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir ortam sunuyoruz. ‘Bahçelievler’de açık büfe öğlen yemeği’ servisi ile açık büfe yemenin, öğlen molalarını dinlenerek geçirmenin keyfini yaşayın.