Geleneksel iftar ve sahur menüleri ile Ramazan ayı boyunca hizmet vermeye devam ediyoruz. 11 ayın sultanı olan Ramazan’da sizleri iftarla karşılıyor ve sahura kadar açık bir şekilde hizmet veriyoruz. Bu doğrultuda Bahçelievler iftar organizasyonlarınız da arkabahçe kafe ve mutfağımızı tercih edebilirsiniz. Ramazan ayı boyunca eşsiz lezzetler sizleri bekliyor olacaktır. İftar ve sahurda açık olan mutfağımızda geleneksel iftar menüsü zengin lezzetleri bir arada sunmaya devam etmektedir. Yılların verdiği tecrübe sayesinde en güzel tatlar arkabahçe mutfağındadır. Bu çerçevede Bahçelievler sahur programlarınızı mutfağımızda yapabilirsiniz. Mutfağımızı tercih eden misafirlerimizi Ramazan ayı boyunca hem iftarda, hem de sahurda en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyoruz.

Ramazan, sevgiyi paylaşmaktır. Birlik olmak, aile, eş, dost, arkadaş ve akrabalarla bir araya gelmektir. Geleneksel olarak birlikte oruç açmak, sahur yapmak çok önemli kavramlardır. Bizde arkabahçe mutfağı olarak, bu özel ayda Bahçelievler iftar ve sahur zamanlarında açık oluyoruz. Nefis lezzetleri siz değerli misafirlerimiz için bir arada sunmaya devam ediyoruz. Mutfağımızın otantik havasında ve deneyimli aşçılarımızın hazırladığı nefis lezzetlerle unutulmaz bir Bahçelievler sahur programı sizleri beklemektedir. Sizde arkadaşlarınız, aileniz, eşiniz, dostlarınız, komşularınız ya da akrabalarınızla mutfağımızı tercih edebilir ve bu özel lezzetlerle tanışabilirsiniz. Ramazan ayı boyunca hem iftar, hem de sahur menülerimizin zengin seçeneklerden oluştuğunu bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.
arkabahçe İftar Menüsü

arkabahçe mutfağımız iki farklı konseptte iftar ve sahur seçeneği sunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz daha ekonomik bir fiyatla açık büfeden karışık tabak hazırlayabilir. Bir diğer seçenek ise açık büfe iftardır. Açık büfe iftar ile Bahçelievler iftar programlarınız çok daha zengin olacaktır. Açık büfede neler mi var? Yok yok desek, hata yapmış olmayız. Ana yemek grubunda fırın kebapları, el mantısı, fırında tavuk çeşitleri, ızgara tavuk, pirzola, ev usulü köfteler yer almaktadır. Bunun dışında Bahçelievler sahur ya da iftarlarınızı ara sıcaklarla zenginleştiriyoruz. Sigara böreği ve patates kızartması ile ara sıcaklar sunulmaktadır.

Pilav ve makarna çeşitleri, fırınlanmış mantar, patates püresi gibi yardımcı yemekler yine açık büfe iftar menülerinde sizleri beklemektedir. Ramazan ayının olmazsa olmazları kesinlikle soğuk lezzetlerdir. arkabahçe mutfağımızda soğuk tabaklar grubunda zeytinyağlı, salata, yoğurtlu, kızartma çeşitleri ve daha pek çok hafif lezzetler sizleri beklemektedir. Tüm iftarlarda irmik, güllaç ve günün tatlıları yer almaktadır. El yapımı demir hindi şerbeti, limonata, komposto gibi soğuk içecekler yine iftar menümüzün içerisindedir. İftar ve sahur süresince sıcak çay servisi mevcuttur. Ramazan pidesi, su ve hurma, zeytin, peynir çeşitleri, reçeller, bal, fındık ezmesi gibi özel iftariyelikler yemek öncesi sunulmaktadır. Daha önce tanışmadığınız lezzetlerle tanışmak, yeni lezzetler keşfetmek, otantik bir ortamda sevdiklerinizle iftar ya da sahur yapmak için mutfağımız siz değerli misafirlerimizi beklemektedir.