Doğum Günleri

arkabahçe, doğum gününü sevdikleriyle, keyifli bir ortamda kutlamak isteyen misafirlerinin de yanında. Farklı menü alternatifleriyle tamamen sizin tercihlerinize uygun bir kutlama için tek yapmanız gereken aklınızdan geçeni bizimle paylaşmak.

Toplantı
Şirket toplantılarınız için arkabahçe hazır. Günün dilediğiniz saatinde farklı ikram seçenekleriyle sunumlarınızı etkileyici bir biçimde yapabilir, toplantılarınızı daha verimli bir biçimde geçirebilirsiniz.

Özel Günler
arkabahçe, Sevgililer Günü, Anneler Günü ve Babalar Günü gibi herkes için özel olan günlerin yanı sıra sizin için özel olan günlerde de yanınızda. Belki çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla küçük bir kutlama, belki de arkabahçe’de evlilik teklifi… Sizin için özel olan hergün bizim içinde özeldir. Çünkü; “Biz Sizinle Mutluyuz!”.

Grup kahvaltıları
evsel ve doğal ürünlerle hazırlanmış kahvaltı büfesinden brunch (yemekli kahvaltı) için günü ve kişi sayınızı belirlemeniz yeterli.

Grup yemekleri
gruplar için öğle veya akşam yemekleri ister alakart ister açık büfe’den.

özel günlerinizi bize haber verin
Farklı büyüklükteki gruplar ve değişik menü alternatifleri için iletisim@arkabahce.com adresine e-posta gönderebilirsiniz